הצהרת נגישות

רשת מסעדות מקסיקנה הינה הרשת המקסיקנית הותיקה בארץ ( הוקמה ב-2006) .
חשוב לנו להעניק את השירות המקצועי והטוב ביותר לכלל לקוחותינו.
אנו פועלים רבות על מנת להנגיש את אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלות, על מנת לקדם שוויון זכויות ושקיפות כלפי אנשים עם מוגבלות.
מהות אתר אינטרנט נגיש
אתר אינטרנט נגיש, הינו אתר המאפשר לאדם עם מוגבלות, לגלוש באותה רמת יעילות והנאה כגולשים אחרים, תוך שימוש ביכולות המערכת עליה הוא פועל ובאמצעות טכנולוגיות מסייעות לנגישות .
ביצוע התאמות הנגישות באתר האינטרנט
התאמות הנגישות באתר שלנו בוצעו בהתאם לתקנה 35 בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע"ג 2013, לתקן הישראלי ת"י 5568 המבוסס על הנחיותWCAG 2.0 לרמהAA ובכפוף לשינויים והתאמות בתיקון שפורסם ברשומות ביום 26 באוקטובר 2017 לתקנות העוסקות בנגישות האינטרנט.
האתר תומך בשימוש בטכנולוגיות מסייעות כגון תוכנות הקראת מסך, בגלישה בעזרת מקלדת על ידי שימוש במקשי ה-Tab וה-Shift+Tab למעבר בין קישורים, מקשי החיצים, מקש ה-Enter לבחירה, מקש ה-Esc ליציאה מתפריטים וחלונות, לחיצה על H או על מספר למעבר בין כותרות. באתר מותקן גם סרגל נגישות המאפשר שיפור חווית גלישת המקלדת, ושינוי מראה המסך לפי הצורך להקל על הגלישה באתר.
ישימות מיטבית לנגישות באתר האינטרנט
באתר אינטרנט זה, ניתן לגלוש בצורה מיטבית ונגישה באמצעות הדפדפנים הנפוצים ומומלץ להשתמש בדפדפנים הבאים: Firefox או Chrome ותוכנות קוראות מסך NVDA העדכנית ביותר בשילוב מנוע דיבור כרמית.
שלבי ההנגשה בהם נמצא האתר
אתר האינטרנט שלנו מונגש במלואו.
הסדרי נגישות בסניפים
מפורטים בעמוד כל סניף בנפרד באתר הבית שלנו.
דרכי פניה לבקשות, תקלות נגישות והצעות לשיפור:
במידה ומצאתם באתר האינטרנט בעיה בנושא הנגישות או שהנכם זקוקים עזרה,
אתם מוזמנים לשלוח לנו משוב נגישות דרך סרגל הנגישות או לפנות למר שי דוד
בטלפון מספר 0529412642 או באימייל
shay@mexicana.co.il
הצטרפו אלינו גם בפייסבוק, או במועדון האמיגוס ותהיו מעודכנים כל הזמן
הצהרת הנגישות עודכנה לאחרונה ביום 08.03.2020

חזור